O firmě

 

MK stavební s.r.o. nabízí komplexní služby v oboru stavebnictví. Našim zákazníkům jsme schopni zajistit stavební zakázku od zpracování dokumentace, vyřízení stavebního povolení, přes realizaci stavby, provedení terénních úprav v okolí objektu, až po přípravu podkladů ke kolaudačnímu řízení. Výhodou pro naše zákazníky je to, že v případě realizace zakázky "na klíč" jedná pouze s jedním subjektem, který za všechny provedené práce ručí.

Firma MK stavební s.r.o. disponuje vlastním zázemím a týmem stálých zaměstnanců s rozsáhlými zkušenostmi s výstavbou a rekonstrukcemi objektů. Oblast působnosti firmy je zaměřena zejména na východní Moravu.

Svým zákazníkům předkládáme řešení, která odpovídají jejich možnostem a představám. Součástí nabídek jsou i reálné termíny jednotlivých etap výstavby, které následně garantujeme. Samozřejmostí je přísné dodržování technologických postupů a lhůt při zachování vysoké kvality.

Máme zkušenosti s výstavbou moderních budov, využívajících nejnovější technologie v oblasti úspory energií a ochrany životního prostředí. Firma MK stavební je registrována v seznamu odborných dodavatelů programu Zelená úsporám.

MK stavební s.r.o.